Dyskografia

Dyskografia Dios Kon Noxotrox opiera się na różnych etapach życia autora. Każda piosenka to chwila. Każda chwila jest odbiciem, a każde odbicie jest głębokim płaczem, który emanuje z serca. Oto panna będzie brzemienna i porodzi syna, a nazowią imię jego Emanuel, co się wykłada: Bóg z nami (Dios kon noxotrox). Mateusza 1.23 

No es un grupo, es una realidad
2021

UWAGA: wyraźna wiadomość.

Dios Kon Noxotrox. Nie jest to muzyka ani intencja.
W przypadku chrześcijańskiego punka liczy się przesłanie.  

1- NO ESTOY LISTO 2- EL CORRIDO 3- TÚ ESCRIBES LA HISTORIA 4- DIABLO MUNDO 5- DATE POR MUERTO 6- EL DILEMA DE LA MUERTE 7- LA CANCIÓN MÁS TRISTE 8- NUBES DE ALCOHOL 9- LA VERGÜENZA IDEAL 10- NO ES UN GRUPO ES UNA REALIDAD 11- POR AQUELLOS Y POR ELLOS 12- NO HAY NADA EN INTERNET 13- SERMÓN DE PROTESTA 14- ENTRANDO AL BAR 

Epitafio
2021

Nic więcej i nic mniej niż tytuł mówi "Epitafium". Nad grobem znajduje się ostatnie zdanie, którym uhonorowano zmarłego. Ale jak zawsze przesłanie, które konfrontuje was z rzeczywistością, która dotyczy nas wszystkich, ale którą wszyscy ignorujemy: śmierć, a po śmierci, wieczność.

Proste, jak płyta. Nagrobek, który symbolizuje koniec wszystkiego, zwycięstwo osiągnięcia tego, o co walczyło się w życiu. 

1- EPITAFIO 

No lo entenderías
2020

Jest to grupa rzadkich piosenek, które nie są w stylu Dios Kon Noxotrox, ale które powstały lub były częścią projektów COMUNIDAD 3.16. Pierwsze trzy utwory zostały nagrane dla audycji radiowej w Studio 3.16 jako podkład muzyczny. Piosenki 4, 5, 6 i 7 były improwizacją, graniem z utworami, które nie są moimi własnymi, które miałem na PC i które wyszły. Ostatnie utwory są autorstwa Dios Kon Noxotrox, ale nie wyszły zgodnie z oczekiwaniami i zostały wykluczone. Płyta kolekcjonerska z niewydanymi piosenkami, których z pewnością nigdy nie usłyszysz w tym projekcie, ale są one udostępniane tutaj wszystkim znajomym, którzy są i chcą być częścią COMUNIDAD 3.16.

Okładka wyjaśnia, że ​​w życiu są rzeczy, które bez względu na to, ile razy próbujesz wyjaśnić lub dać się zrozumieć, zawsze są tacy, którzy cię osądzają, krytykują, a nawet chcą cię skrzywdzić. W ten sam sposób Bóg przemawia do nas i stara się nas poprowadzić do swojej woli, ale z powodu każdego z nas wpadamy w złość, osądzamy i szukamy wymówek, aby nie robić tego, co Bóg nakazuje każdemu z nas w szczególności.
Ten album to kompilacja niepublikowanych projektów i innych prac, które nie wyszły dobrze. 

1- ACCIÓN 2- EN EL CAMINO 3- HASTA EL FIN 4- INERTE MUNDO VAGO 5- NO PIERDAS TU TIEMPO CON ALGUIEN COMO YO 6- POR DONDE VUELAN LAS AVES 7- TODO CAMBIA 8- DIOS KON NOXOTROX 9- MUCHAS VECES NO ENTENDÍ 10- SIEMPRE ESTUVISTE CONMIGO 

Ya muerto, ya es tarde
2020


Okładka przedstawia trumny już wrzucone na miejskie wysypisko śmieci, zgodnie z nagłówkiem „Już nie żyje, już późno”. Decyduj, myśl, walcz, przyjmij Chrystusa jako Zbawiciela, ale także wróć do Jego dróg, jeśli zbłądziłeś. To jest wezwanie do powrotu do Boga. W końcu, po twojej śmierci, jeśli nie zapłacą za twoją ziemię, skończysz w koszu na śmieci. To wskazówka, że ​​chociaż żyjemy, daleko od Boga, lądujemy na śmietniku. Ładny projekt okładki dla dobrej wiadomości. 

1- DIOS KON NOXOTROX 2- TU SUEÑO ES LARGO 3- LOS LIBROS, LA ROPA, EL RELOJ 4- NO TAN DISTINTOS 5- YA MUERTO YA ES TARDE 6- ¡ME VOY! 7- POR FUERA VIVO, POR DENTRO MUERO 8- DAME DE BEBER

Yo sí creo en Dios
2012

Ostatni album z końca świata. Krzyk wściekłości przeciwko fałszowi i społecznej hipokryzji tych, którzy nazywają siebie chrześcijanami, ale żyją życiem dalekim od tego, co głoszą. To wydanie jest owocem odrzucenia i sprzeciwu tych, którzy nadużywają miłości Bożej i wykorzystują chrześcijańską wolność, aby uczynić Ewangelię taką, jakiej chcą, nie widząc otaczającej ich duchowej rzeczywistości.

1- YO SÍ CREO EN DIOS 2- NO TAN DISTINTOS

Todo lo que respira
2012

Po okresie bezczynności wychodzi nowa produkcja, teraz czysty punk rock, ale bez świadectwa i bez doświadczeń. Żadnych opowieści i żadnej krytyki grzechu i odrzucenia Boga. Zawsze w stylu Dios Kon Noxotrox, bez wychodzenia z kontekstu i ze znacznie lepszą jakością niż wszystko, co do tej pory było zrobione.

1- VEN Y LLENA ESTA CASA 2- QUIERO ESTAR EN TU PRESENCIA 3- SOLO EN TU PRESENCIA 4- LEVANTO MIS MANOS

to jest najlepsze z Dios Kon Noxotrox
2011

Skompilowany krążek z najlepszymi do tej pory utworami Dios Kon Noxotrox. Najlepsze teksty, najlepsza poezja, jakie to były czasy.
Zestaw piosenek, aby nie przeszukiwać z dysku na dysk, wszystkie są przystosowane (choć nic nie jest napisane dla gustu). to jest dla wielu najlepsze. 

1- CONTANDO MIS PASOS 2- NO TAN DISTINTOS 3- DEBO PEDIR A DIOS 4- LEVANTO MIS MANOS 5- PRXIONERO DEL DESTINO 6- TU SUEÑO ES LARGO 7- DAME DE BEBER 8- LAMENTAXIONES 9- TODO EL TIEMPO 10- DIOS KON NOXOTROX 11- KANXIÓN DE PROTEXTA 12- CONTANDO MIS PASOS 13- NO TAN DISTINTOS 14- ENTRANDO AL BAR 15- DIABLO MUNDO 16- QUIERO ESTAR EN TU PRESENCIA 17- NUBES DE ALCOHOL 18- ¡ME VOY! 19- NO TAN DIXTINTOX 20- LOS LIBROS LA ROPA EL RELOJ 21- KOLOREX MUERTOX

Porque de tal manera
2008 - 2009

Album składający się z dwóch piosenek, ale bardziej hardcore punk i mniej punk rocka. Nie ma wiele do powiedzenia, teksty jak zawsze mówią same za siebie.

Okładka była bardzo bezpośrednim pomysłem i dla wielu mało zrozumiała ze względu na duży odwrócony krzyż, który postać symbolicznie maluje na ścianie. początkowo było to A jak anarchia, a album miał się nazywać: głupiec mówi w sercu… oparty na Psalmie 14.1, ale zmieniono go na coś bardziej ewangelicznego. W tym miejscu zrodził się pomysł podkreślenia fragmentu Jana 3.16 o Bożej miłości do nas i odrzuceniu przez ludzi tego Chrystusa, który za nich umarł. To sarkazm i ironia życia, ale to przecież rzeczywistość, którą sam autor przeżył i dlatego chce to uchwycić w tej okładce, która wiele pozostawia wyobraźni każdego z osobna. 

1- CONTANDO MIS PASOS 2- EN EL FONDO DE LA VIDA 

¿Con qué limpiará el joven su camino?
2008

Teksty są zawsze realistyczne, żywe, pełne emocji naładowanych świadectwami transformacji, ale także dawnego życia bez Chrystusa.

1- EL BORRACHO 2- NO TAN DISTINTOS 3- NUBES DE ALCOHOL 4- ENTRANDO AL BAR 5- FATÍDICAS NOCHES 6- TU SUEÑO ES LARGO 7- PRONTO REGRESARÁ 8- POR AQUELLOS Y POR ELLOS

Me hablaron de Cristo
2008

Utwory 1 i 2 zostały nagrane w 2003 roku z uszkodzonym mikserem i podłączone bezpośrednio do karty dźwiękowej komputera z systemem Windows XP. Odgłosy elektryczne i brak doświadczenia są bardzo szybko zauważane. Losy i szaleństwa. Odtąd ten proces nagrywania staje się złem koniecznym Boga Kon Noxotrox.

Poniższe utwory zostały nagrane w 2008 roku na tym samym komputerze, ale teraz z Meksyku. Droga zespołu staje się solistą. Montaż nadal jest kiepski i mało czasu na pracę, choć dźwięk poprawia się i jest czystszy pod względem przekazu i muzyki, droga wciąż trudna jakościowo. Instrumenty kościelne zawsze były świetnym wsparciem na każdej płycie. 

1- CONTANDO MIS PASOS 2- ¡ME VOY! 3- COLORES MUERTOS 4- DIOS KON NOXOTROX 5- SIEMPRE ESTUVISTE CONMIGO 

Arrepentimiento
2007

Ten sam dźwięk i te same odgłosy, które już są stałe, ale przekaz zawsze do przodu.

1- DIOS NO TIENE LA CULPA 2- DORMIDOS EN SUS SUEÑOS 3- DEBO PEDIR A DIOS 5- CUÁNTAS VECES BORRACHO 6- CRUZANDO ESTE DESIERTO 7- LOS LIBROS, LA ROPA, EL RELOJ 8- DAME DE BEBER 

¿A dónde vas?
2002

Pierwsza próba zespołu (nadal było D.K.N.). Nagranie zostało uratowane przez kilku znajomych, którzy w tym czasie przekazali je z kasety na komputer za pomocą mikrofonu do czatu internetowego. Nagranie było bardzo niepewne, ale dzięki nim można docenić coś z tego, czym grupa była na żywo. nagranie zostało zmontowane najlepiej, jak to możliwe: cool edit pro 3 kilka lat później.

Okładka płyty nie jest oryginalną kasetą, jest reedycją.  

1- DIOS KON NOXOTROX 2- CANCIÓN DE PROTESTA 3- COLORES MUERTOS 4- NO TAN DISTINTOS 5- EL BORRATXO 6- PRISIONERO DEL DESTINO 7- PHIL TOTO LUKA 8- DIABLO MUNDO 9- LAMENTAXIONES 10- TODO EL TIEMPO

© 2025 - COMUNIDAD 3.16 - All Rights Reserved - Dios Kon Noxotrox

Website was built with Mobirise